Kurs przedmałżeński

Start / Ogłoszenia / Kurs przedmałżeński

Zapraszamy na kursy przedmałżeńskie

organizowane w naszej parafii

 

Terminy katechizacji narzeczonych:

“Radość i nadzieja”

I termin

12 listopad (czwartek)
17 listopad (wtorek)
19 listopad (czwartek)
24 listopad (wtorek)
26 listopad (czwartek)
1 grudzień (wtorek)
3 grudnia (czwartek)

Zgłoszenie na adres narzeczeni.michalici@gmail.com

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. W pierwszej kolejności przyjmowani są parafianie Matki Bożej Królowej Aniołów.

____________________________________________________________

 

 Zapraszamy na kurs bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa prowadzony metodą

„Wieczorów dla Narzeczonych”

Zapraszamy na Kurs Przedmałżeński prowadzony metodą „Wieczorów dla Narzeczonych”. Rozpoczynamy 3 października 2020r. Kurs obejmuje 9 spotkań, które odbywać się będą raz w tygodniu przez 9 poniedziałków. Zakończenie 30 listopada 2020r. Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą przeżyć coś więcej niż tylko zaliczyć nauki przedmałżeńskie. Na wszystkich spotkaniach oboje narzeczeni muszą być razem.
Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 22 638 24 58 lub osobiście na furcie domu zakonnego od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00. Spotkania rozpoczynają się od godz. 18:30 i trwają 2,5 do 3 godzin. Prowadzącymi kurs są: ksiądz i małżeństwo – animatorzy ruchu „Małżeńskie Drogi”. Więcej informacji na:
www.malzenstwo.pl