Ks. Marek Posełkiewicz

Ks. Marek Posełkiewicz urodził się 20 grudnia 1971 roku w Kołaczycach k. Jasła. Święcenia kapłańskie otrzymał 16 maja 1998 roku. W latach 2004-2007 pracował na Bemowie jako duszpasterz i katecheta w SP nr 321. Ostatnio posługiwał w parafii św. Andrzeja Boboli w Markach.

Od sierpnia 2014 roku pełni funkcję dyrektora Ośrodka Wychowawczo-Profilaktycznego „MICHAEL”. Opiekuje się Galerią Anielską oraz Kursem ALFA. Imieniny: 25 kwietnia.

Kl. Tomasz Łepek

Tomasz Łepek urodził się 6 pażdziernika 1983 roku w Bydgoszczy. Studia filozoficzne ukonczył na Instytucie Teologicznym Księży Misjonarzy w Krakowie a teologiczne w Wyższej Szkole Filozoficzno-Teologicznej w Sankt Augustin w Niemczech. Od 2010 roku przebywał we wspólnocie zakonnej przy Katolickim Gimnazjum w Markach koło Warszawy, gdzie służył swoją pomocą., jednocześnie studiując podyplomowo teologię duchowości w sekcji Collegium Bobolanum przy Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Tomasz jest katechetą w nowopowstałej Szkole Podstawowej nr 357 na Bemowie, uczy w klasach pierwszych i drugiej. Imieniny: 29 grudnia.

Ks. Krzysztof Pelc

Ks. Krzysztof Pelc urodził się 25 listopada 1966 roku. Święcenia kapłańskie otrzymał 2 maja 1993 roku w Krakowie z rąk biskupa Jana Chrapka. Pierwszą jego placówką było Bemowo, gdzie również podjął studia z zakresu teologii środków społecznego przekazu. W roku 2004 został skierowany do pracy w formacji, najpierw jako mistrz nowicjatu w Pawlikowicach, a następnie jako prefekt Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. Po powrocie do naszej parafii powierzono mu opiekę nad Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym, pracę w kancelarii parafialnej (wtorek rano oraz czwartek rano i po południu) oraz prowadzenie gazetki „Nasza Parafia”. Imieniny: 25 lipca.

Ks. Mateusz Szerszeń

Ks. Mateusz Szerszeń urodził się 8 września 1987 r. w Tarnobrzegu. Pochodzi z michalickiej parafii w Stalowej Woli. Ukończył studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Święcenia kapłańskie otrzymał 24 maja 2014 roku w Krakowie. W naszej parafii posługuje od 7 sierpnia 2014 roku. Ks. Mateusz jest katechetą w Szkole Podstawowej Nr 321 oraz duszpasterzem dzieci. Przygotowuje dzieci do pierwszej Komunii świętej, a także jest opiekunem Liturgicznej Służby Ołtarza. Imieniny: 21 września.

Ks. Dariusz Kielar

Ks. Dariusz Kielar urodził się 16 lipca 1975 roku w Rzeszowie. Święcenia kapłańskie otrzymał 18 maja 2002 roku w Krakowie. W latach 2002 – 2007 studiował filologię polską na KUL-u w Lublinie. Następnie pełnił funkcję prefekta i katechety w Katolickim Gimnazjum i Liceum w Krośnie. Przez ostatnie dwa lata był kapelanem Domu Generalnego Zgromadzenia Sióstr św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. W naszej parafii pracuje od lipca 2011 roku. Prowadzi kurs przedmałżeński, głosi comiesięczne katechezy dla dorosłych, organizuje spotkania Przyjaciół Jana Pawła II oraz jest opiekunem Czcicieli i Rycerzy św. Michała Archanioła. Jest także opiekunem Klubu Honorowych Krwiodawców "Michael". Imieniny: 19 grudnia.

Nowa galeria zdjęć - Złoty i Diamentowy Jubileusz Małżeństwa

NASZA SIEĆ

Ośrodek Michael Galeria Anielska Służba liturgiczna ołtarza Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni