Artykuły

Z Bemowa na Dominikanę


Adopcja szkolnaW ostatnim czasie  grupa najbiedniejszych dzieci z parafii św. Stanisława i parafii św. Wawrzyńca na Dominikanie, zostały zaopatrzone w ubiory i we wszystko co potrzebne jest do nauki szkolnej. W imieniu wszystkich dzieci, które zostały adoptowane przez Parafian z Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie, składam serdeczne podziękowanie Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi za umożliwienie mi przeprowadzenia niedzieli misyjnej, podczas której udało się pomóc najbiedniejszym dzieciom. Bardzo dziękuje również za podjęcie na Bemowie adopcji szkolnej dziecka i dokonane wpłaty na konto misyjne naszego Zgromadzenia. Właśnie to dzięki tym wpłatom i ofiarom mogliśmy już kolejny raz w dwóch parafiach przygotować najbiedniejsze dzieci do szkoły. Bez tej pomocy dzieci pozostałyby w domu. Tym razem grupa ta liczy 320 dzieci. Bardzo mile wspominam pobyt pośród Was, modlitewną atmosferę i dobre Wasze serca.

Dziękując wraz z dziećmi za pomoc pragnę zapewnić o modlitewnej pamięci za Was i Wasze Rodziny przed Matką Bożą Ludźmierską, której jestem kustoszem. Niech Ona za Wasze dobre serca wyprasza Wam u swego Syna wiele łask i błogosławieństwa.

Dla tych, którzy chcieliby podjąć adopcję szkolną dziecka z kraju misyjnego podaję kontaktowy numer tel. 22 6387896 - Pani Elżbieta Stanisławska oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Z modlitewną pamięcią - ks. Jacek Swęd CSMA

Roraty na Bemowie A.D. 2014

NASZA SIEĆ


Ośrodek Michael Galeria Anielska Schola parafialna Służba liturgiczna ołtarza
 
Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni
Powrót do góry