WSPÓLNOTA MŁODZIEŻOWA „W CIENIU SKRZYDEŁ” powstała w 2013 roku na bazie działającego w parafii Duszpasterstwa Akademickiego „Bemowo”. Osoby gromadzące się wówczas we wspólnocie nie były związane ze środowiskiem akademickim. Jednak pragnęły wspólnie się formować i gromadzić na modlitwie. Obecnie Wspólnota gromadzi zarówno studentów jak i osoby pracujące, w wieku od 18 do ok. 30 lat.

Wspólnota ma na celu formację jej członków, aby przygotować ich życia wiarą i głoszenia Chrystusa w swoich środowiskach.

Angażujemy się w oprawę Mszy św. niedzielnej o godzinie 20:00, prowadząc na niej śpiew oraz Liturgię Słowa. Raz w miesiącu, po Mszy św. niedzielnej o 20:00, prowadzimy adorację Najświętszego Sakramentu.

Wspólnota angażuje się również w wydarzenia parafialne, np. Piknik Anielski. Wraz z innymi wspólnotami młodzieżowymi prowadzimy różaniec w październiku o godz. 20:00, współorganizujemy bezalkoholową imprezę „Jędrzejki”, na której co roku bawi się ponad 400 osób. Wraz ze wspólnotą oazową przygotowujemy ołtarz na Boże Ciało.

Gromadzimy się na spotkaniach formacyjnych prowadzonych przez jej członków na podstawie książki „Być chrześcijaninem” autorstwa ks. Juana Luisa Lordy. Ponadto w niedzielę wspólnota spotyka się na krótkich katechezach odnośnie prawd wiary prowadzonych przez księdza opiekuna. Spotkania mają charakter otwarty i każdy może zabrać na nich głos.

Spotykamy się w czwartki o godz. 20.00 oraz w niedziele na próbie śpiewu o 18.30, na Mszy św. o godz. 20.00 i na katechezie po niej. Spotkanie odbywają się w salce młodzieżowej domu zakonnego.

Do wspólnoty zapraszamy osoby w klasach maturalnych, studentów, osoby pracujące w wieku od 18 do około 30 lat.