Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

Start / Aktualności / Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

W piątki  Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Dla dzieci będzie odprawiane o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00, dla młodzieży o godz. 20.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.00.
– Podczas Nabożeństw dla dzieci w piątki  będą rozdawane “kontrolki wielkanocne z drogą krzyżową” jako pamiątki uczestnictwa. Będą się składały  z arkuszy oraz obrazków stacji drogi krzyżowej. Treścią tegorocznych rozważań będą głównie życiorysy świętych a także opowiadania o wydarzeniach różnych dzieci.
– Drogę krzyżową o godz. 20.00 wraz z księżmi poprowadzi młodzież naszej parafii wykorzystując multimedia. Zapraszamy do udziału.