Obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych

Start / Aktualności / Obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych
Obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych

Waldemar Kruszyński Prezes Zrzeszenia “Wolność i Niezawisłość” Obwodu Warszawa, Urszula Klerzkowska Burmistrz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy oraz Jarosław Dąbrowski Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo zapraszają:

23 LUTEGO 2020 R. (NIEDZIELA)

godz. 11.30

Złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą płk. Bernarda Adameckiego (Rondo płk. Bernarda Adameckiego)

godz. 12.00

Uroczyste złożenie kwiatów oraz wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości pod pomnikiem “Żołnierzy Wyklętych” (ul. Pirenejska/Żołnierzy Wyklętych)

godz. 13.00

Msza św. w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Aniołów w intencji oficerów (IV Zarządu Głównego WiN). Po mszy nastąpi złożenie kwiatów przed tablicą upamiętniającą członków IV Zarządu Głównego WiN

godz. 14.30

Koncert “Psalmy dla Niezłomnych” w wykonaniu: Małgorzata Trojanowska – Sopran, Chór mieszany, Orkiestra kameralna (Kościół pw. Matki Bożej Królowej Aniołów, ul. ks. B. Markiewicza 1)