Pogrzeb ks. Tadeusza Ruszkowskiego

Start / Aktualności / Pogrzeb ks. Tadeusza Ruszkowskiego
Pogrzeb ks. Tadeusza Ruszkowskiego

W dniu 4 lutego 2020 w kościele parafialnym na Bemowie odbył się pogrzeb tutejszego duszpasterza ks. Tadeusz Ruszkowskiego. Mszy świętej przewodniczył bp Piotr Jarecki. W ostatnim pożegnaniu uczestniczyło wielu kapłanów i sióstr zakonnych. Zarząd zgromadzenia reprezentował ekonom generalny ks. Jerzy Sosiński. Homilię o roli Bożego miłosierdzia wygłosił ks. Marek Posełkiewicz.

Licznie zgromadzeni parafianie i goście dali dowód swojej wdzięczności za życie i kapłaństwo ks. Tadeusza. Słowa uznania skierował również wojewoda kujawsko-pomorski.

Po mszy pogrzebowej kondukt żałobny udał się na cmentarz w Markach, gdzie w krypcie zakonnej została złożona trumna.

matsz