Oaza modlitwy 2019: Kołtunowicz, Hołownia… czyli Mam Talent!

Start / Aktualności / Oaza modlitwy 2019: Kołtunowicz, Hołownia… czyli Mam Talent!
Oaza modlitwy 2019: Kołtunowicz, Hołownia… czyli Mam Talent!

Czy wiesz, że dostałeś od Boga talent – i to nie jeden!? Co z nim zrobisz? Zakopiesz go w ziemi, czy podejmiesz wyzwanie, by go rozwijać? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. W dniach od 29 listopada do 1 grudnia 2019 roku przy parafii pw. Matki Bożej Królowej Aniołów na warszawskim Bemowie odbędzie się oaza modlitwy, czyli trzydniowe rekolekcje i spotkanie, na które zjadą młodzi ludzie należący do Ruchu Światło-Życie z parafii księży michalitów (i nie tylko!). W tym roku usłyszymy więcej o naszych talentach. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Kołtunowicz – kapłan diecezji radomskiej i członek “Jak najbardziej” – zespołu, który poprowadzi wieczór uwielbienia. Gościem specjalnym, który wygłosi do nas jedną z konferencji, będzie Szymon Hołownia – dziennikarz, publicysta i pisarz, który nie wstydzi się Boga w swoim życiu. Nie daj się dłużej namawiać i zaryzykuj – weź udział w przygodzie, dzięki której dostaniesz przepis na dobre i wartościowe życie, pełne pasji, abyś i Ty mógł śmiało powiedzieć: “MAM TALENT”!

Zapisy przez stronę internetową znajdziesz tutaj!

Zapisy do 22 listopada!

Koszt rekolekcji – 35 zł od osoby