Marcello Stanzione w naszej Parafii

Start / Aktualności / Marcello Stanzione w naszej Parafii
Marcello Stanzione w naszej Parafii

Marcello Stanzione to autor około dwustu książek, w których odkrywa niewidzialny Świat Aniołów. Na co dzień proboszcz włoskiej parafii w Santa Maria La Nova a Campagna.  Don Stanzione gości w naszej ojczyźnie na zaproszenie Fundacji Świętego Michała Archanioła z okazji 10. rocznicy powstania w Krakowie pierwszego w Archidiecezji Krakowskiej Zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła.

Nasza parafia będzie ubogacona obecnością tego włoskiego kapłana, przyjaciela Aniołów Bożych w czwartek (24 października) podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. Po Mszy zapraszamy wszystkich na konferencję, którą zwieńczy “Apel Jasnogórski”. Będzie również możliwość nabycia anielskich książek autorstwa naszego gościa.