Rozpoczynamy nowennę do św. Michała Archanioła

Start / Aktualności / Rozpoczynamy nowennę do św. Michała Archanioła
Rozpoczynamy nowennę do św. Michała Archanioła

Dzisiaj (20.09) rozpoczynamy duchowe przygotowania przed uroczystością odpustową ku czci św. Michała Archanioła. Nowenna jest odprawiana codziennie po Mszy o godz. 18.00, a w niedzielę o 17.30. W czasie nowenny można zaopatrywać się w szkaplerze św. Michała, które zostaną uroczyście nałożone po Mszy św. odpustowej (29 września, godz. 13.00). Kazania odpustowe będzie głosił ks. Grzegorz Sprysak – dyrektor katolickiej szkoły w Markach.

Święty Michale, ufni w Twoją opiekę, stajemy przed Tobą, w dziewięciodniowym czuwaniu przed Twoim świętem, kiedy niebo otwiera się nad ziemią, a aniołowie niosą błogosławieństwo od kochającego Boga.💕🙏
W pierwszym dniu czuwania szczególnie polecamy Ci naszą Ojczyznę, naszych rodaków na całym świecie. Prosimy o zgodę między nami wszystkimi, świętość dla każdego i wierność Bożemu prawu, krzyżowi i Ewangelii.🙌

Zachęcamy do włączenia się w modlitwę🙏 oraz do przeczytania rozważań na
https://kjb24.pl/nowenna-przed-swietem-sw-michala-archaniola-2/