Przepraszam, którędy do szczęścia? – Zaproszenie

Start / Aktualności / Przepraszam, którędy do szczęścia? – Zaproszenie
Przepraszam, którędy do szczęścia? – Zaproszenie

Pewnie wielokrotnie w swoim życiu słyszałeś już słowo powołanie. Zapewne jeszcze częściej w twojej głowie rodziło się nurtujące pytanie: Co mam robić, aby być szczęśliwym? Jaką drogę wybrać? Właśnie nadarza się okazja, abyś choć trochę mógł rozwiać swoje wątpliwości. W dniach od 30 listopada do 2 grudnia przy parafii pw. Matki Bożej Królowej Aniołów na warszawskim Bemowie odbędzie się oaza modlitwy, czyli trzydniowe rekolekcje i spotkanie, na które zjadą młodzi ludzie należący do Ruchu światło-życie z parafii księży michalitów (i nie tylko!). Ten czas będzie wyjątkowy, bo wspólnie pochylimy się nad tematem rozeznawania powołania.

Podczas OM-u usłyszymy 4 konferencje o czterech stanach w Kościele. O każdym z nich opowiedzą nam zaproszeni goście specjalni: s. Anna Maria Pudełko (życie konsekrowane), Dorota i Kamil Szumotalscy „Przyklejeni” (małżeństwo), Ks. Jakub Bartczak (kapłaństwo), Gabriel Bernacki (apostolstwo świeckich w celibacie). Całe spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Szary CSMA – referent powołaniowy Zgromadzenia św. Michała Archanioła. Najważniejszym punktem każdego dnia będzie wspólna Eucharystia – czas spotkania z żywym Bogiem. Program OM-u przewiduje także inne atrakcje, takie jak: koncert ks. Bartczaka, integrację i spotkania w grupach oraz jutrznię, adorację i namiot spotkania.

Jeśli nie wiesz, co jest twoim życiowym powołaniem lub zastanawiasz się, którą drogę wybrać, a chcesz poznać ciekawych i wartościowych ludzi to przyjedź koniecznie na oazę modlitwy na Bemowie!

Koszt uczestnictwa: 35 zł
Zapisy: https://www.oazamodlitwy.pl/

PLAN OM-U WARSZAWA BEMOWO 30.11 – 02.12

PIĄTEK
16:30 – RECEPCJA
18:00 – MSZA ŚWIĘTA
19:00 – KOLACJA
19:45 – KONFERENCJA I (Gabriel Bernacki)
20:45 – ADORACJA
ROZPROWADZENIE DO DOMÓW

SOBOTA
8:00 – JUTRZNIA
8:30 – ŚNIADANIE I KAWA
9:30 – KONFERENCJA (II) (Dorota i Kamil Szumotalscy)
11:00 – ŚPIEW
12:00 – MSZA ŚWIĘTA
13:00 – OBIAD
14:15 – NAMIOT SPOTKANIA (CZAS NA OSOBISTĄ MODLITWĘ)
16:30 – KONFERENCJA (III) (ks. Jakub Bartczak)
18:00 – KOLACJA
19:00 – KONCERT (ks. Jakub Bartczak)
20:00 – ADORACJA

NIEDZIELA
8:00 – JUTRZNIA
8:30 – ŚNIADANIE
9:15 – ŚPIEW
10:00 – MSZA ŚWIĘTA
11:15 – KONFERENCJA (IV) (s. Anna Maria Pudełko)
12:00 – ROZESŁANIE
12:30 – OBIAD

Oaza prowadzona przez Księży Michalitów
Warszawa – Bemowo