Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy 2018

Start / Aktualności / Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy 2018
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy 2018

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Michael” zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy.
Jeżel poszukujesz sensu życia, chcesz jego przemiany, pragniesz pogłębić swoją wiarę, pragniesz zwrócić swoje serce i życie ku Jezusowi, szukasz swojego miejsca we wspólnocie Kościoła – te rekolekcje są dla Ciebie! W czasie rekolekcji głoszone jest chrześcijańskie orędzie o Bogu, który kocha; o Jezusie Chrystusie, który umarł i zmartwychwstał dla zbawiania każdego człowieka; o Duchu Świętym, który uświęca i daje moc do szczęśliwego życia zgodnie z wolą Bożą.

Spotkania będą odbywały się w środy o godz. 19:00 w kościele Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie.
Pierwsza katecheza pt. „Sens życia” zostanie wygłoszona 12 września 2018 r.