Nie ma Wolności bez prawdy – koncert

Start / Aktualności / Nie ma Wolności bez prawdy – koncert
Nie ma Wolności bez prawdy – koncert

W imieniu naszej Parafii, Urzędu Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy oraz Stowarzyszenia „WEST” serdecznie zapraszamy na drugi z koncertów w ramach cyklu „Pieśni Wolności”  – koncert poświęcony pamięci Jana Pawła II.

„Nie ma Wolności bez prawdy” to pełen refleksji i wspomnień program zespołu wokalno-aktorskiego „Sonanto”, dedykowany pamięci Jana Pawła II. W trakcie koncertu pojawi się zróżnicowany repertuar – obok tradycyjnych pieśni religijnych i oazowych pojawi się poezja śpiewana a także piosenki aktorskie poświęcone Ojcu Świętemu. W czasie koncertu będzie można również usłyszeć utwory, do których teksty napisał sam Karol Wojtyła.

Zespół wokalno-aktorski „Sonanto” wystąpi w składzie: Katarzyna Andruszko, Aleksandra Matryba, Michał Bojarski przy akompaniamencie Piotra Karola Sawickiego.

Koncert odbędzie w kościele parafialnym w  niedzielę, 15 października. Początek o godzinie 19:00.

Wstęp wolny.