Zapraszamy na koncert

Start / Aktualności / Zapraszamy na koncert
Zapraszamy na koncert

Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, Stowarzyszenie  „WEST” oraz Gospodarz koncertu – Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów serdecznie zapraszają na pierwszy koncert w ramach cyklu „Pieśni Wolności”  pt. „Krzyk Wolności – koncert pieśni Powstania Warszawskiego”. W programie artystycznym zespołu wokalno-aktorskiego „Sonanto” publiczność odnajdzie cały wachlarz emocji – od pełnych radości i młodzieńczej werwy piosenek z warszawskich barykad po refleksyjne utwory, poświęcone dramatowi Warszawy i jej mieszkańców.

Koncert odbędzie się 6 sierpnia 2017 r., o godz. 19:00, w Kościele naszej Parafii, przy ul. ks. Bronisława Markiewicza 1. Wstęp wolny.

Koncert pieśni Powstania Warszawskiego rozpoczyna cały cykl pt. „Pieśni Wolności” na Bemowie, organizowanych przez Stowarzyszenie „WEST”, w ramach którego odbędą się jeszcze: „Nie ma Wolności bez Prawdy – koncert poświęcony pamięci Jana Pawła II” (niedziela, 15 października) oraz finałowy koncert pt. „Pieśni Wolności – koncert upamiętniający 36. rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego” (niedziela, 17 grudnia). Oba wydarzenia także odbędą się w Kościele Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów i rozpoczną o 19:00. Na każdy z koncertów wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!