Pielgrzymka do Włoch

Start / Ogłoszenia / Pielgrzymka do Włoch

Zapraszamy na pielgrzymkę do Rzymu i do Sanktuarium św. Michała Archanioła na Górze Gargano. Szczegółowy plan poniżej. Zapisy w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej we wtorki i w czwartki. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 400 zł.

Termin: 31.05 – 6.06.2016

Program pielgrzymki:

 • 1 DZIEŃ
  Spotkanie na lotnisku Warszawa – Okęcie o godz. 10:15 w Kaplicy Lotniskowej. Msza święta. Wylot do Rzymu o godz.13:25, przylot o godz.15:45. Przejazd na Półwysep Gargano na Monte Sant`Angelo, zakwaterowanie, późna obiadokolacja, nocleg.
 • 2 DZIEŃ
  Śniadanie. Zwiedzanie Sanktuarium Michała Archanioła na MONTE SANT`ANGELO. Msza święta. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Konferencja. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.
 • 3 DZIEŃ  
  Śniadanie. Przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO, zwiedzanie miejsc związanych z kapłaństwem św. Ojca Pio. Kościół Antyczny, Muzeum, Nowa Bazyilka, gdzie spoczywają doczesne szczątki św. Ojca Pio, droga Krzyżowa. Msza Święta. Powrót na Monte Sant`Angelo. Adoracja. Obiadokolacja, nocleg.
 • 4 DZIEŃ
  Śniadanie. Przejazd do LANCIANO, miejsca Cudu Eucharystycznego. Następnie przejazd do MANOPELLO, gdzie nawiedzimy Sanktuarium Boskiego Oblicza. Następnie przejazd do Rzymu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.
 • 5 DZIEŃ
  Śniadanie. Przejazd na WATYKAN. Msza Święta przy Grobie Ojca Świętego Jana Pawła II w Kaplicy Św. Sebastiana. w Roku Miłosierdzia przejdziemy przez Święte Drzwi Bazyliki św.Piotra.  Rzym barokowy – spacer Piazza Navona, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Obiadokolacja, nocleg.
 • 6 DZIEŃ
  Śniadanie. Rzym starożytny – Forum Romanum, Coloseum z zewnątrz, Piazza Venezia. Następnie Bazylika Św.Jana na Lateranie wraz ze Świętymi Schodami, następnie Bazylika Santa Maria Maggiore  Obiadokolacja, nocleg.
 • 7 DZIEŃ
  Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot z Rzymu o godz.10:05. Przylot o godz. 12:25.

Cena: 1190 zł + 450 euro

Cena zawiera:

 • Przeloty na trasie Warszawa – Rzym /Fiumicino/ – Warszawa liniami włoskimi ALITALIA
 • Zakwaterowanie: 3 noclegi w Domu Pielgrzyma na Monte Sant`Angelo, 3 noclegi w trzygwiazdkowym hotelu w centrum Rzymu przy Stazione Termini.
 • Wyżywienie:  śniadania /wzmocnione/ i obiadokolacje z wodą
 • Transfer z lotniska do hotelu, z hotelu na lotnisko
 • Transport autokarem włoskim na całej trasie zgodnie z programem
 • Pilot na całej trasie
 • Ubezpieczenie pełne zawierające choroby przewlekłe: KL 20 000 EUR, NW 2 000 EUR, bagaż 200 EUR
 • Zestaw urządzeń do oprowadzania grupowego Radioguide ®  firmy  VOX POLSKA

Cena nie obejmuje:

 • Przewodnika miejscowego w Rzymie, San Giovanni Rotondo, opłaty klimatycznej w Rzymie, biletów przejazdu po Rzymie w wysokości 25 EUR /opłata obowiązkowa/
 • Dopłaty do pokoju 1 osobowego w wysokości 150 EUR
 • Własnych wydatków
 • Biuro zastrzega sobie ewentualne zmiany programu w związku z miejscowymi realiami

Dla zapewnienia wysokiego komfortu usług NOMADA gwarantuje swoim pielgrzymom urządzenia systemu oprowadzania grupowego Radioguide ®  firmy  VOX POLSKA www.voxpolska.pl

Kontakt:

“Nomada” – Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne
ul. Poznańska 23/28 * 00-685 Warszawa
tel: 22 625 44 18, 22 625 55 11
http//: www.nomada.org.pl,
e-mail: nomada@nomada.org.pl