Misje parafialne 2018

Start / Ogłoszenia / Misje parafialne 2018

MISJE PARAFIALNE 

20-27 maja 2018

Prowadzą: ks. Krzysztof Stanula CSMA, ks. Rafał Szwajca CSMA, ks. Marcin Kałwik CSMA

 

Modlitwa w intencji misji parafialnych

Panie Jezu, który ukochałeś nas do końca i nie chcesz śmierci grzesznika, ale by nawrócił się i żył. Powierzamy Ci z ufnością czas naszych misji parafialnych i prosimy: Ześlij Ducha Świętego na serca wszystkich parafian. Umocnij to, co słabe, ulecz to, co chore, pojednaj co skłócone, oświeć to, co zakryte ciemnościami grzechu, uwolnij to, co w kajdanach nałogów, ożyw to, co duchowo umarłe. Udziel każdemu obfitości swoich darów i pomóż otworzyć serca na ogrom Twojej łaski.

Niech czas głoszenia Dobrej Nowiny odmieni oblicze naszej parafialnej ziemi. Maryjo Królowo Aniołów – módl się za nami. Św. Michale Archaniele, św. Janie Pawle II, bł. Bronisławie Markiewiczu i święci nasi patronowie – módlcie się za nami. Amen.