Ogłoszenia parafialne

Start / Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne

XII Niedziela Zwykła

24 czerwca 2018

  1. Rozpoczęły się wakacje. Od jutra (od poniedziałku) kancelaria parafialna czynna będzie tylko po południu, w godzinach od 16:00 do 17:30. W lipcu i sierpniu nie będzie odwiedzin chorych w I piątki. W razie potrzeby prosimy indywidualnie zgłaszać wizyty w zakrystii lub kancelarii. W niedziele lipca i sierpnia będzie odprawiana jedna Msza św. dla dzieci w Kaplicy Aniołów o godz. 11.30.
  2. Zapraszamy jeszcze w tym tygodniu na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Dziś i za tydzień w niedzielę (1 lipca) po każdej Mszy Świętej zapraszamy do Galerii Anielskiej na wystawę ikon, które powstały podczas tegorocznych warsztatów. Wejście do dolnego kościoła jest od strony zakrystii lub od strony domu zakonnego.
  4. W piątek przypada Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.
  5. Pielgrzymka do Gietrzwałdu odbędzie się w sobotę (30 czerwca). Wyjazd o godz. 5.00, koszt 50 zł.
  6. 8 lipca parafialne Koło Radia Maryja organizuje Pielgrzymkę do Częstochowy, na Jasną Górę, na XXVII Pielgrzymkę Radia Maryja. Wyjazd o godz. 6:00 z parkingu przy Przychodni.
  7. Pielgrzymka do Obór na XIX Ogólnopolski Wieczernik Królowej Pokoju w dniu 14 lipca. Wyjazd o godz. 6.00., zapisy w zakrystii.
  8. Składamy najlepsze życzenia imieninowe ks. Januszowi Rzucidło i wszystkim dzisiejszym solenizantom: mocy Ducha św. potrzebnego zdrowia i wstawiennictwa swojego wielkiego Patrona św. Jana Chrzciciela.
  9. Wszystkim – zwłaszcza dzieciom – życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.