Ogłoszenia parafialne

Start / Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.02.2019 r.

W najbliższy wtorek o godz. 19:00 zapraszamy do Kaplicy Aniołów na Mszę św. do św. Michała Archanioła z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.
Wspólnota w Cieniu Skrzydeł wraz z moderatorem zaprasza wszystkich parafian na kolejny wieczór uwielbienia „Któż jak Bóg”, który odbędzie się w czwartek 21.02. o godz. 19:00 w Kaplicy Aniołów. Do udziału zapraszamy szczególnie kandydatów do bierzmowania z rocznika starszego w ramach spotkań przygotowujących.
Za tydzień w niedzielę (24 lutego) w naszej Dzielnicy odbędą się obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Program przedstawia się następująco:
Godz. 11.30 – złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą płk. Bernarda Adameckiego.
Godz. 12.00 – uroczyste złożenie kwiatów i okolicznościowe przemówienia pod pomnikiem Żołnierzy Wyklętych przy zbiegu ulic Pirenejska/ Żołnierzy Wyklętych.

Godz. 13.00 – Msza św. w naszym kościele w intencji Oficerów IV Zarządu Głównego WiN, po Mszy św. złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą  członków IV Zarządu WiN.

Godz. 14.30 – koncert w naszym kościele pt. „Pieśni niezłomne, pieśni wyklęte, pieśni niepodległe” w wykonaniu Suwalskiego Chóru Kameralnego „Viva Misica”. Serdecznie zapraszamy wraz z Urzędem Dzielnicy Bemowo do udziału w tych wydarzeniach.

Informujemy, że są już terminy wakacyjnych rekolekcji oazowych dla dzieci i młodzieży. Podane są one w gazetce parafialnej oraz na stronie internetowej. Zachęcamy rodziców, aby planując wakacje dla dzieci wzięli pod uwagę i tę formę spędzenia wolnego czasu. Na oazę mogą pojechać dzieci po IV kl. Szkoły Podstawowej  i starsze, a także młodzież gimnazjalna oraz ze szkół średnich.
Rodzinne Świętowanie Niedzieli na Bemowie rozpoczyna nową inicjatywę pod nazwą „Rodzinnie przy planszy”. Oprócz comiesięcznych spotkań (każda 2 niedziela miesiąca) proponujemy comiesięczne spotkania z grami planszowymi.
Kiedy? – 1 raz w miesiącu w każdą 4 niedzielę miesiąca. Pierwsze spotkanie już za tydzień – 24 lutego!
Gdzie?  – Sala widowiskowa pod Kościołem

O której? Od godz. 16.00 do 19.00.

Kto? – wszyscy chętni! Zapewnimy gry dla każdego przedziału wiekowego.

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi mająca siedzibę przy kościele św. Stanisława Biskupa na Woli zaprasza kandydatów do klas: zerowej, pierwszej i siódmej na rok szkolny 2019 / 2020. Szczegóły na stronie internetowej szkoły.
Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz „Caritas” parafialnej lub Ośrodka „Michael”. Numery KRS można znaleźć w gazetce i na stronie internetowej parafii.
Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.