Ogłoszenia parafialne

Start / Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne

XIX Niedziela Zwykła

12 sierpnia 2018

1. W poniedziałek, 13 sierpnia przypada kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18:00 zapraszamy do udziału we Mszy świętej. Po zakończonej Eucharystii odmówimy cząstkę różańca, a następnie pójdziemy w z procesji fatimskiej wokół kościoła.
2. W środę, 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane w porządku niedzielnym, jedynie nie będzie  Mszy św. o godz. 11.30 dla dzieci w kaplicy Aniołów. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Aniołów tak jak w niedzielę. Jest to zarazem rocznica Bitwy warszawskiej oraz święto Wojska Polskiego.
3. Caritas Polska zaprasza na multimedialne widowisko niepodleglościowe 15 sierpnia o godz. 20:30 na plac Piłsudskiego. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie.
4. Przypominamy że w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna jest tylko po południu, w godzinach od 16.00 do 17.30. W niedzielę lipca i sierpnia jest odprawiana tylko jedna Msza św. dla dzieci w Kaplicy Aniołów o godz. 11.30.
5. Rolkowa pielgrzymka z naszej parafii na Jasną Górę odbędzie się w dniach 22 – 26 sierpnia. Zapisy poprzez stronę internetową.
6. W czasie letnim przypominamy o godnym stroju obowiązującym w kościele. Do świątyni zakładamy ubiory zakrywające ramiona i kolana.
7. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego kolejnego wakacyjnego tygodnia.