Ogłoszenia parafialne

Start / Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne

XXXIV niedziela zwykła

26 listopada 2017

 1. Dzisiejszą Uroczystością Chrystusa Króla kończymy rok liturgiczny. Po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się adoracja eucharystyczna z litanią do Serca Jezusowego i aktem zawierzenia.
 2. Na Mszach św. począwszy od godz. 10.00 śpiewa ceniony tenor Andrzej Kubacki. Po Mszy św. o godz. 18.00 (czyli ok. godz. 19.00) w Sali widowiskowej pod kościołem odbędą się Parafialne Jędrzejki, które przygotowujemy wspólnie z Ośrodkiem Michael. Zapraszamy serdecznie do udziału i wspólnej zabawy wszystkich parafian a szczególnie osoby samotne.
 3. Za tydzień rozpoczynamy Adwent okres radosnego przygotowywania się na Boże Narodzenie. Na Mszach św. będzie grał i śpiewał franciszkański zespół Pokój i Dobro z Łodzi. Po Mszach będzie krótki koncert i możliwość zakupu płyt.
 4. Od piątku do niedzieli (1-3 grudnia) będziemy gościć młodzież na Oazie Modlitwy. Prosimy o zgłaszanie się osób, które zechciałyby przyjąć młodzież na nocleg oraz tych, którzy chcieliby wesprzeć to przedsięwzięcie materialnie.
 5. Rodziców i dzieci klas trzecich ze szkoły podstawowej nr 357 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w niedzielę (3 grudnia) na godzinę 15.00.
 6. Bracia zakonni i kleryk roznoszą do waszych domów poświęcone opłatki wigilijne. Chodzą w godzinach wieczornych, mają identyfikatory ze zdjęciem.
 7. Dziękujemy za udział w parafialnej pielgrzymce do Częstochowy w czasie której dziękowaliśmy Panu Bogu i Matce Najświętszej za miniony rok liturgiczny i za wszelkie łaski otrzymane w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia.
 8. Zapraszamy jeszcze do czwartku na różaniec za zmarłych o godz. 17.15, w niedziele o godz. 11.15.
 9. Wspólnota Rodziny Radia Maryja zaprasza na uroczystość rocznicową do Torunia 2 grudnia br. z okazji kolejnej rocznicy powstania radia. Wyjazd o godz. 6.00 z parkingu przy przychodni.
 10. W środę (29 listopada) odbędzie się w naszej parafii spotkanie związane z podsumowaniem wizytacji kanonicznej w całym dekanacie. Będą na nim obecni księża biskupi, przedstawiciele urzędów kurii i księża z dekanatu.
 11. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego nowego tygodnia.

ks. proboszcz Kazimierz Joniec
proboszcz@parafia-bemowo.waw.pl