Start / Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne

16.02.2020

1. Przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą, dziś i w następną niedzielę, ze względu na ferie zimowe, jest tylko jedna Msza św. dla dzieci w Kaplicy Aniołów o godz. 11.30 .
  2. Jutro rozpoczyna się parafialne zimowisko dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Wyjazd o godzinie 7:45. Serdecznie dziękujemy za wsparcie uzyskane podczas listopadowej akcji sprzedaży zniczy.
  3. W poniedziałek odbędzie się spotkanie kręgu biblijnego w domu zakonnym o godzinie 19:00.
  4. Za tydzień, 23 lutego na Mszy św. o godz. 13.00 uczcimy pamięć Żołnierzy Wyklętych. Program przedstawia się następująco:

– godz. 11.30 – Złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą płk. Bernarda Adameckiego (Rondo płk. Bernarda Adameckiego);

– godz. 12.00 – Uroczyste złożenie kwiatów oraz wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości pod pomnikiem “Żołnierzy Wyklętych” (ul. Pirenejska/Żołnierzy Wyklętych);

– godz. 13.00 – Msza św. w naszym kościele w intencji oficerów (IV Zarządu Głównego WiN). Po mszy nastąpi złożenie kwiatów przed tablicą upamiętniającą członków IV Zarządu Głównego WiN;

– godz. 14.30 – w naszym kościele koncert “Psalmy dla Niezłomnych” w wykonaniu: Małgorzata Trojanowska – Sopran, Chór mieszany, Orkiestra kameralna.

1. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz „Caritas” parafialnej lub Ośrodka „Michael”. Numery KRS można znaleźć w gazetce i na stronie internetowej parafii.
  2. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  3. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

ks. Kazimierz Joniec CSMA