Kurs przedmałżeński

Start / Ogłoszenia / Kurs przedmałżeński

Zapraszamy na kursy przedmałżeńskie

organizowane w naszej parafii

 

Terminy katechizacji narzeczonych:

Radość i nadzieja:

 • 5 listopad – sesja warsztatowa: „Po co nam małżeństwo?”
  7 listopad – sesja warsztatowa: „Czy my się znamy?”
  12 listopad – sesja warsztatowa: „Czy to ty?”
  14 listopad– sesja warsztatowa: „Jak ja ciebie kocham?”
  19 listopad – sesja warsztatowa: „Co dalej po ślubie?”
  21 listopad – sesja warsztatowa: „Odpowiedzialne rodzicielstwo”,
  26 listopad – wykład „Prawne aspekty sakramentu małżeństwa”,
  26 listopad – sesja warsztatowa: „Dlaczego potrzebny nam Bóg?”,
  26 listopad – skupienie: „Życie łaską sakramentu małżeństwa”Każde spotkanie trwa od 18.30 do 21.30. Kursy w formie wykładów i warsztatów we wtorki i czwartki.Do 31 października 2019 należy wysłać mailowe zgłoszenie na adres narzeczeni.michalici@gmail.comUWAGA: Liczba miejsc ograniczona. W pierwszej kolejności przyjmowani są parafianie Matki Bożej Królowej Aniołów.

____________________________________________________________

 

 

 Zapraszamy na kurs bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa prowadzony metodą

„Wieczorów dla Narzeczonych”

Zapraszamy na Kurs Przedmałżeński prowadzony metodą „Wieczorów dla Narzeczonych”. Rozpoczynamy 27 stycznia 2020r. Kurs obejmuje 9 spotkań, które odbywać się będą raz w tygodniu przez 9 poniedziałków. Zakończenie 23 marca 2020r. Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą przeżyć coś więcej niż tylko zaliczyć nauki przedmałżeńskie. Na wszystkich spotkaniach oboje narzeczeni muszą być razem.
Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 22 638 24 58 lub osobiście na furcie domu zakonnego od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00. Spotkania rozpoczynają się od godz. 18:30 i trwają 2,5 do 3 godzin. Prowadzącymi kurs są: ksiądz i małżeństwo – animatorzy ruchu „Małżeńskie Drogi”. Więcej informacji na:
www.malzenstwo.pl