Drodzy Parafianie!

Start / Ogłoszenia / Drodzy Parafianie!

W roku 2021 Zgromadzenie Św. Michała Archanioła przeżywać będzie 100-lecie zatwierdzenia przez Stolicę Apostolską. Będzie to rok szczególnej wdzięczności Panu Bogu za otrzymane łaski w ciągu tego czasu i rok ważnych wydarzeń religijnych, duchowych a także kulturalnych. Trzy najważniejsze ogólnopolskie uroczystości odbędą się w Miejscu Piastowym, Pawlikowicach k. Wieliczki i w naszej parafii. We wszystkich wydarzeniach będziemy chcieli aktywnie uczestniczyć, udając się autokarami zarówno do Miejsca Piastowego jak i Pawlikowic. W związku z tym, że będzie to rok intensywny jeśli chodzi o wyjazdy, pielgrzymkę dziękczynną do Ziemi Świętej, chcemy przeżyć trochę wcześniej, a więc w roku poprzedzającym 100-lecie, dokładnie w dniach od 10 – 17 lutego 2020 r. Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne PANORAMA z Warszawy już przygotowało nam ciekawą ofertę. Zachęcam do zapoznania się z nią, a potem do wspólnego pielgrzymowania do niezwykłych miejsc związanych z życiem ziemskim naszego Zbawiciela i Matki Najświętszej. Zapisy rozpoczniemy w lipcu. Oto harmonogram wpłat: 1 rata przy zapisie, nie później niż do 10.09.2019 w wysokości 600 PLN: 2 rata do 06.12.2019 w wysokości 250 USD; 3 rata do 05.01.2020 pozostała kwota w PLN i w USD. (Całość ceny: 1530 PLN + 830 USD).

Ks. proboszcz Kazimierz Joniec